Outlet Ruta w Parku Przemysłowym Elche

KIEDY – od poniedziałku do piątku od 10.00 do 14.00 godz. i od 16.00 do 20.00 godz.
w soboty od 10.00 do 14.00 godz.
w niedziele i święta nieczynne

GDZIE – Asociación Ruta Outlet Elche Parque Industrial
C/ Miguel Servet, 25
03203 Elche
CIF: G-54.486.121

Nabycie doskonałych jakościowo i wzorniczo produktów po nieporównywalnych cenach to cel podróży do Parku Przemysłowego w Elche.

Siedem kilometrów od centrum miasta Elche, w odległości zbliżonej do portu lotniczego w El Altet, znajduje się Trasa po Outletach (Ruta Outlet), która stanowi zaskakującą propozycję shoppingu w cenach nie do pobicia. Centrum tworzy 29 firm z branży obuwniczej, tekstylnej, spożywczej, dodatków, kosmetycznej i meblowej. Tej trasy po outletach, nie mogą ominąć miłośnicy zakupów i dobrych cen. Pamiętajmy, ze przemysł obuwniczy z Elche jest znany na arenie międzynarodowej z względu na dużą różnorodność, modne wzornictwo i wysoką jakość Ponad, sto sklepów jest zgromadzonych w Otwartym Centrum Handlowym, które zamienia to centrum miejskie w prawdziwy raj zakupowy, wypełniony placykami, palmami i ogródkami. Znajdziemy tu wyjątkowe produkty w postaci granatów i świeżych daktyli, pochodzących z gaju palmowego z Elche, a także tuzin restauracji i kawiarni.
W ofercie handlowej jest wszystko, dla wszystkich i we wszystkich możliwych sceneriach.

W siedzibie grupy MTNG, sala Mustang Art Gallery (MAG) odbywają się pogadanki, koncerty, wystawy i warsztaty; a ich fundacja, Pascual Ros Aguilar, wspiera inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe. Inna fundacja im. Juan Perán, grupy Pikolinos dąży do tych samych celów. Ponadto Pikolinos posiada muzeum obuwia na pierwszym piętrze nad swoim sklepem.
Park Przemysłowy Elche jest połączony miejskimi autobusami z miastem i lotniskiem.