Wypoczynek z rodziną

Guardamar to wymarzone miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. Dlaczego?

 

Długie, piaszczyste plaże oraz płycizny sięgające kilkudziesieciu metrów w głab morza to idealne miejsce dla Waszych pociech. Zawsze największym problemem dla zatroskanych mamuś jest obawa, ze dziecko wejdzie do wody a one tego nie zauważą. Tu nie ma sie o co bać. Płycizny poza tym są bardzo ciepłe, woda się błyskawicznie nagrzewa już z samego rana. Wiemy też jak bardzo dzieci są narażone na zarazki. W Guardamar codziennie ok 5-6 rano plażę czyszczą specjalne urzadzenia. Wybieraja wodorosty,które w nocy morze wyrzuciło na brzeg i zbierają śmieci, które niestety zostawijaą turyści. Rano wychodząc na plażę możemy się rozłożyć w kazdym miejscu – wszedzie bedzie czysty piasek.

 

Maluchy jak tomaluchy. Nie zawsze chcą nam jeść. Ale w Guardamar nie oprom sie pokusom lokalnych barów. Gofry, naleśniki, najbardziej twarde dzieci wymiękaja przy… paelli hiszpańskiejpotrawce z ryżu robionej na ponad 100 sposobów.

 

Dla aktywnych i trochę starszych dzieci zbudowane są boiska do piłki plażowej,ściany wspinaczkowe i przeróżne konstrukcje do zabawy. Wzdłuż całego wybrzeża wynajmowane są…. W centrum Guardamar jest duży park rozrywki z karuzelami, strzelnicami.

 

W sąsiedniej miejscowości Torrevieja jest duży park wodny (dojazd lokalnym autobusem), to miejsce gdzie można spędzić cały dzień.

 

W okolicy jest zoosafari, muzeum czekolady i wiele innych atrakcji. Nikt się nie będzie nudził. Można wynająć quady, rowery. o atrakcjach można poczytać w zakładce “atrakcje”

 

Lokalna gmina bardzo dba o organizowanie atrakcji dla turystów, bo zależy im, by Ci wrócili za rok.

 

Sam apartament też jest przygotowany na dzieci. Przygotowane są dla nich gry planszowe, szachy, paletki do badmingtona i wiele innych ciekawych gier.
A jak już padną ze zmeczenia to zapraszamy przed telewizor. Do wyboru kilkadziesiąt filmówdostosowanych do każdego wieku.